اطلاعات کلی اپلیکیشن

این اپلیکیشن برای آزمون و خودسنجی در دو بخش آنلاین و آفلاین طراحی شده است. سوالات مربوط به بخش آفلاین همیشه در دسترس شما هستند و شما می توانید با دادن آزمون، درصد های خود را مشاهده کرده و پاسخ های صحیح را مرور کنید. در آزمون های آنلاین که برای آزمون در شرایط و زمانی خاص طراحی شده است، شما می توانید در زمان های خاص با تعداد بی شماری از افراد آزمون دهید و رتبه و نمرات خود را مشاهده کنید.

دريافت اپلیکیشن خودآزمای هوشیارممیز

دريافت اپلیکیشن خودآزمای هوشیارممیز

استفاده کنندگان از این اپلیکیشن

پرسش های چهارگزینه ای این اپلیکیشن برای دانشجویان رشته حسابداری و حسابرسی همچنین حسابرسان شاغل در حرفه که در گرید های جامعه حسابداران رسمی و همچنین آزمون حسابدار رسمی شرکت می کنند مفید است.

applicationapplication

اطلاعات موجود در اپلیکیشن

پرسش ها در چندین بخش از جمله:

 • 1. حسابرسی
 • 2. حسابداری
 • 3. حسابرسی داخلی
 • 4. قوانین مالیاتی
 • 5. زبان تخصصی
 • 6. و سایر قوانین تقسیم شده اند.
امکانات:

 • 1. به روزرسانی آزمون ها : آزمون ها همیشه در حال افزایش و به روزآوری هستند. در نتیجه قبل از مشاهده ابتدا آزمون های خود را با کلیک کردن بر روی "به روزرسانی آزمون ها" به روزآوری کنید.
 • 2. آزمون ها: آزمون های online و offline در این بخش قابل مشاهده هستند.
 • 3. آزمون های آنلاین: آزمون های آنلاین در این بخش قابل مشاهده هستند.( برای ورود باید نام و حساب کاربری داشته باشید.
 • 4. نتایج: پس از آزمون می توانید نتایج آزمون های قبلی خود را در قسمت "نتایج" مشاهده کنید.
 • 5. راهنما: : شما می توانید به صورت تصویری نحوه کار با این اپلیکیشن را مشاهده کنید.
 • 6. درباره ما: اطلاعات مربوط به موسسه هوشیار ممیز قابل مشاهده است.
 • 7. تماس با ما: آدرس موسسه و همچنین نحوه ارتباط با موسسه در این بخش قابل مشاهده است.
چگونه خوب تست بزنیم

الف ) سوال ها را به ترتيبي كه مي بينيد پاسخ دهيد.
اگر در يك درس تسلط بيشتري داريد، ترتيب جواب دادن به سوال ها را تغيير ندهيد، نظم و ترتيب سوالات آزمون بر مبناي كارشناسي دقيق صورت گرفته است، پس بهتر است شما هم به همان ترتيبي كه سوال ها در آزمون مطرح شده است به آنها پاسخ دهيد.
ب ) تمام سوال ها را حداقل يكبار مطالعه نمایيد:
با ديدن علایم و مطالبي غريب و نا آشنا سوال را نخوانده رها نكنيد ممكن است جمله سوال و همين طور گزينه ها در انتها شما را به نحوي راهنمایي كند تا پاسخ سوال را پيدا كنيد، پس بهتر است تمام دفترچه سوال را یکبار و يا بهتر است بگوييم حداقل يك بار مطالعه نمایيد.
پ ) شيوه مطالعه و پاسخ دادن به تست ها:
1. سوال ها را به همان ترتيبي كه می بینید، پاسخ دهيد.
2. هنگام پاسخگویي به سوال ها به هيچ وجه وقت خود را صرف سوالات وقت گير و يا دشوار نكنيد و در ابتدا فقط به سوال هایي كه مي توانيد در وقت مقرر پاسخ دهيد، بپردازيد.
3. برخي سوال ها را بلد هستيد ولي تشخيص مي دهيد وقت گير باشند و پاسخ دادن به آنها به زماني بيش از وقت مقرر احتياج دارد، اينگونه سوال ها را مشخص كنيد و با قاطعيت و خونسردي از آن سوال عبور نمایيد.
4. ممكن است سوال هایي را اصلاً بلد نباشيد و يا برايتان دشوار باشد، این سوال ها را حذف کنید و فوراً ازآن سوال ها رد شويد، باور كنيد كه اين سوال ها براي شما طرح نشده است، پس دليلي براي گذراندن وقت روي اينگونه سوالات نداريد.
5.اگر چند سوال دشوار به دنبال يكديگر مطرح شده بودند و تعداد خط تيره هايتان زياد شد، نگران نباشيد، مطمین باشيد هميشه بعد از چند سوال دشوار، سوال هاي ساده تري نيز پيدا مي شوند، پس با آرامش كامل كار را ادامه دهيد.
6. پس از پايان سوالات يك درس مي توانيد به ساعت خود نگاه كنيد متوجه خواهيد شد هنوز مدتي از زمان آن درس باقي مانده است، حال فوراً سوالات درس بعدي را آغاز نمایيد. ( در اپلیکیشن زمان پاسخ در زیر هر سوال مشخص است)
7. در تمام دروس به سرعت از سوال هاي وقت گير و دشوار عبور نمایيد و فقط به سوال هایي كه مي توانيد در وقت مقرر پاسخ دهيد، بپردازيد.
8. اكنون وقت باقي مانده را به سوالات وقت گير اختصاص دهيد و زمانتان را به طور مناسب بين آنها تقسيم كنيد.
امكان اينكه پاسخ چند سوال را به دنبال هم بلد نباشيد وجود دارد، پس آرامش خود را از دست ندهيد و مطمئن باشيد داوطلبان ديگر نيز وضع بسيار بهتري نسبت به شما نخواهند داشت و آنها هم مطمئناً مشكلاتي مشابه شما را دارند.

application


تماس با ما
تلفن: 88209817,18
فکس: 88886219
ایمیل: info@hma.ir
آدرس: میدان ونک، انتهای گاندی شمالی، پلاک 8، طبقه 5، واحد 19